تبلیغات
جنگ افزار ها - با عنایات حضرت ولی عصر(عج)برد موشک های ایران به نیویورک میرسد
جنگ افزار ها
سال جهاد اقتصادی گرامی باد

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

با عنایات حضرت ولی عصر(عج)برد موشک های ایران به نیویورک میرسد

به گزارش خبرنگار دیپلماسی عمومی فارس، یك مركز مطالعاتی صهیونیستی (Jerusalem Center for Public Affairs) كه در زمینه تهدیدات استراتژیك فعالیت‌ می‌كند، در بررسی تهدیدات استراتژیك خاورمیانه جمهوری اسلامی ایران و موشك‌های ساخت این كشور را به عنوان بزرگ‌ترین تهدیدی كه حتی نیویورك را نیز هدف قرار می‌دهد، مطرح كرده است.

در این صفحه، با قراردادن یك نقشه اینترنتی و مشخص كردن محدوده در دسترس موشك‌ها، برد جهانی موشك ایران با 11 هزار و 500 كیلیومتر به نیویورك می‌رسد.
برد موشکی ایران

در ستون سمت چپ این نقشه كه به صورت یك فلش به نمایش درآْمده است، در پنج آیكن برد‌های مختلف موشك‌های ایران و كشورهایی كه در تیررس آنها هستند را نمایش داده است.

اگر شما بر روی نقشه ایران كلیك كنید، یك عقربه شروع به چرخیدن می‌كند كه در واقع برد موشك‌های ایرانی و كشورهای در تیررس آن را نشان می‌دهد.

طبق این تصویر، برد موشك‌های ایران به شهرهای لندن، پاریس، مادرید، اسلو، هلسینكی، برلین، سرزمین‌های اشغالی، روسیه، دهلی و برخی كشورهای آفریقایی و آمریكای شمالی می‌رسد.

همچنین در یكی از آیكن‌های این فلش با عنوان تهدید خاورمیانه، یك نقشه ایران طراحی شده كه نام مراكز هسته‌ای ایران نیز بر روی آن حك شده و از یك فلش پیكان كه بصورت گردان فعال است، كشورهای همسایه‌ای كه در تیررس موشك‌ شهاب 3 هستند را مشخص كرده است.

در یكی از آیكن‌های این تصویر گرافیكی، به منظور تهدید جلوه دادن ایران برای كشورهای اروپایی و ضرورت جدی گرفتن این كشور، با نمایش دادن عكس بزرگی از موشك شهاب، یك پیكانی متحرك برد موشكی ایران را تا آمریكای شمالی و قاره اروپا و آفریقا نشان می‌دهد.

این مركز مطالعات صهیونیستی به منظور پررنگ كردن برد موشك‌های ایرانی و تأكید بیشتر بر ایرانی هراسی، در این تصویر از كشورهای تركیه، لبنان، عربستان سعودی، كویت، قطر، عراق، امارات متحده عربی، سوریه، تركمنستان، ارمنستان، آذربایجان، افغانستان به عنوان اهداف فرضی موشك‌های ایران نام برده است.

این مركز در سال 1988 توسط دانیل الازار (Daniel Elazar) تأسیس شد كه مركز مطالعات استراتژیك است و در زمینه سیاست خارجی رژیم صهیونیستی فعالیت می‌كند و سعی دارد بیان كند كه تهدیدات استراتژیك این رژیم چیست و چه خطرانی را برای آنها در پی دارد.

همچنین در این طرح سوریه نیز به عنوان دیگر تهدید استراتژیم منطقه خاورمیانه نام برده شده كه می‌تواند كشورهای این منطقه را هدف قرار دهد.

رژیم صهیونیستی هر از چندگاهی برای اخذ امتیاز از كشورهای اروپایی و آمریكا پروژه ایران هراسی را در اولیوت كاری خود قرار می‌دهد و در این راستا ادعا می‌كند كه تاسیسات هسته‌ای ایران برای مقاصد نظامی طراحی شده است كه تهدیدی جدی برای منطقه خاورمیانه به شمار می رود.

این در حالی است كه رژیم صهیونیستی با در اختیار داشتن 200 الی 400 كلاهك هسته‌ای و انواع و اقسام سلاح‌های كشتار جمعی، بزرگ‌ترین تهدید امنیتی منطقه خاورمیانه است و كشورهای منطقه نیز در اجلاس اخیر سازمان ملل خواستار پیوستن این رژیم به ان پی تی و خلع سلاح آن شدند.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسن عبدپور

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • مطالب درج شده در این وبلاگ از نظر شما بازدید کننده محترم چگونه بوده است؟

نویسندگان